fbpx
Проект зареєстровано в Білорусі

Проект зареєстровано в Білорусі

Після довгоочікуваної перерви ми ділимося гарними новинами. Нещодавно Радою Міністрів Республіки Білорусь, після довгого очікування, було погоджено та зареєстровано Проект «Енергія Біомаси: перетворення природного потенціалу на регіональні партнерства». Відтепер може розпочатися активна фаза реалізації заходів на території Білорусі.

Відтак, 21 серпня 2018 року в Бресті ми провели робочу зустріч команди Проекту. Наш партнер «Поліський аграрно-екологічний інститут НАН Білорусі» вже розпочав підготовчі роботи до розгортання заходів Проекту. Зокрема, в Брестській та Гомельській областях буде проведено дослідження потенціалу лісової біомаси та потенціалу вирощування енергетичних рослин, крім того буде розроблено методичні рекомендації з оцінки якості деревної сировини, для отримання щепу належної якості; підібрано агроекологічні методи вирощування швидкоростучих енергетичних культур для виробництва щепи на переважаючих ґрунтах транскордонного регіону з ризиком вітрової ерозії та оцінено якість попелу, що виробляється шляхом спалювання щепи, та перевірка попелу на придатність в якості добрив в транскордонному регіоні.

В ході продуктивної зустрічі було погоджено дату навчальної поїдки до Республіки Білорусь в сфері біоенергетики, яка відбудеться 17 вересня 2018 року. Реєстрацію на участь у візиті завершено завчасно. В рамках робочої зустрічі команди проекту розглянули та затвердити список кандидатів на участь у навчальному візиті, а Білоруські партнери Проекту займаються розробкою змістовної програми участі Української делегації у навчальному візиті.

Ефективна співпраця в сфері розвитку біоенергетики у прикордонній території України та Білорусі дозволить ефективно розвивати альтернативні газу джерела енергії та зменшувати економічну залежність від вартості на блакитне паливо.

 

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.